harjattula-golf-logo_125x150

Ajankohtaista

harjattula-golf-logo

Hallitus 2018

Puheenjohtaja
Marko Riionheimo
puh. 050 312 2364
marko@riionheimo.com

Kapteeni
Kari Kauppila
puh. 040 163 5805
kkauppila62@gmail.com

Ladykapteeni/Naistoimikunta
Heidi Mäntylä
puh. 040 172 2109
heidi.mantyla@gmail.com

Kenttätoimikunta
Tuomas Arjamaa
puh. 050 464 0628
tuomas.arjamaa@netello.fi

Sääntö- ja tasoitustoimikunta
Kari Kauppila

 

Valmennus- ja junioritoimikunta
Tommi Noro (kilpajuniorit)
puh. 044 305 3891
tommi.noro@datawarehouse.fi

Mika Tähkäpää (harrastejuniorit)
puh. 050 553 6432
mika81@me.com

Kilpailutoimikunta
Juha Laukkanen
puh. 040 754 5106
juha.laukkanen@harjattula.fi

Miestoimikunta
Marko Riionheimo

Klubitoimikunta/klubi-isäntä
Matti Schrey
puh. 040 573 8377
matti.schrey@raisio.fi

 

Senioritoimikunta
Tor Spiik
puh. 0400 939 394
tor.spiik@pp.inet.fi

Hallituksen muut jäsenet

Eija Laakso
puh. 050 548 7811
eija.laakso@rimitoplast.fi

Hallituksen sihteeri
toiminnanjohtaja Juha Laukkanen
puh. 040 754 5106
juha.laukkanen@harjattula.fi

Harjattula Golf &
Country Club

Harjattulantie 84
20960 Turku

Caddiemaster
(ajanvaraus, info)

puh. 040 587 6523

Toimisto

puh. 040 587 6296

Palautetta pelaamisesta ja kentästä

Harjattula Golf & Country Club