harjattula-golf-logo_125x150

Ajankohtaista

harjattula-golf-logo

Yhteystiedot

Henkilökunta

Caddiemaster (peliaikojen varaukset, kilpailuasiat, yleinen tiedustelu)
puh. 040 587 6523
caddie@harjattula.fi

Head Caddiemaster:
puh. 040 587 6523

Toimisto (osake- ja jäsenyysasiat, laskutus):
puh. 040 587 6296
office@harjattula.fi

Toimitusjohtaja, toiminnanjohtaja:
Juha Laukkanen
puh. 040 587 6296 tai 040 754 5106
juha.laukkanen@harjattula.fi

Kenttämestari:
Jani Hjerpe
puh. 040 507 7579
jani.hjerpe@harjattula.fi

Posti- ja käyntiosoite

Harjattulantie 84, 20960 Turku
Google Maps
HERE Maps

Laskutusosoite Harjattula Golf Oy

Paperilaskut:
08952428
PL 100, 80020 Kollektor Scan

Verkkolaskut:
003708952428
Välittäjä: Maventa Oy
Välittäjätunnus: 003721291126
Pankkiverkossa: DABAFIHH

Golf-opetus

Kari Bakker
puh. 0400 227 246
karibakkergolf@gmail.com

Sonja Kallio
puh. 040 849 6760
sonja.kallio@skgolf.fi

Larri Vermola
puh. 050 3644 050
larri.vermola@gmail.com

Kapteenit

Kapteeni
Kari ”Kiuppo” Kauppila
puh. 040 163 5805
kkauppil62@gmail.com

Ladykapteeni
Heidi Mäntylä
puh. 040 172 2109
heidi.mantyla@gmail.com

Webmaster

Henri Säilä
webmaster@harjattulagolf.fi

Puheenjohtajat

Harjattula Golf Oy
Kalevi Kurkijärvi
puh. 0500 825 123
kalevi.kurkijarvi@biketex.fi

Harjattula Golf & Country Club ry.
Marko Riionheimo
puh. 050 312 2364
marko@riionheimo.com

Majoitus- ja hotellivaraukset

Harjattulan Kartano
http://www.harjattula.fi/
p. 0207 488 670
myynti@harjattula.fi

Bussiaikataulut

Föli bussi numero 15 kulkee Kauppatorilta Hirvensalon läpi suoraan Harjattula Golfin eteen.

Kauppatori – Harjattula
Harjattula – Kauppatori

Palautetta pelaamisesta ja kentästä

3 + 5 =

Harjattula Golf &
Country Club

Harjattulantie 84
20960 Turku

Caddiemaster
(ajanvaraus, info)

puh. 040 587 6523

Toimisto

puh. 040 587 6296

Palautetta pelaamisesta ja kentästä

Harjattula Golf & Country Club